skip to Main Content

Hovedkontor:
Seljebakken 10
4150 Rennesøy
Tlf: 51 72 00 00
everone@rennrekn.no

Avdelingskontor:
Randabergveien 372, 2 etg
4070 Randaberg
Tlf: 51 72 00 00
everone@rennrekn.no

Ta kontakt med oss i dag

Navn:*
E-post:*
Telefon:*

Melding:*

Jeg ønsker å sende melding. Du får epost kopi av innsendt skjema.

Våre ansatte

bilde_kirsten

Kirsten Aske Østhus
kirsten@rennrekn.no
Telefon: 51 72 00 04

Daglig leder og
autorisert regnskapsfører

bilde_nina

Nina Håvarstein
nina@rennrekn.no
Telefon: 51 72 00 08

Autorisert regnskapsfører

bilde_jone

Jone Gudmestad
jone@rennrekn.no
Telefon: 51 72 00 07

Avdelingsleder jordbruk og
autorisert regnskapsfører

bilde_odd

Odd Østebø
odd@rennrekn.no
Telefon: 51 72 00 09

Autorisert regnskapsfører

bilde_solveig

Solveig Voll Dahle
solveig@rennrekn.no
Telefon: 51 72 00 14

bilde_evy

Evy Sokn Finnesand
evy@rennrekn.no
Telefon: 51 72 00 10

bente_foto

Bente Finnesand
bente@rennrekn.no
Telefon: 51 72 00 02

bilde_marianne

Marianne Haugvaldstad
marianne@rennrekn.no
Telefon: 51 72 00 12

bilde_wenche

Wenche Nuland
wenche@rennrekn.no
Telefon: 51 72 00 11

bilde_unni

Unni Skjørvestad
unni@rennrekn.no
Telefon: 51 72 00 06

Back To Top